تجارت جهانی
تخفیف

%10

تجارت جهانی (4)(فروش به شرکت‌های بزرگ)

(0)
نویسنده:

2,999,000ریال

2,699,100 ریال

دفعات مشاهده کتاب
149

علاقه مندان به این کتاب
1

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب تجارت جهانی

انتشارات نسل نواندیش منتشر کرد:
تجارت جهانی کالا و خدمات از دو جنبه مهم اهمیت دارد. اول، اقتصادها از طریق تجارت نیازهای یکدیگر را با حداقل هزینه برای طرفین تامین می‌کنند. از این منظر با توجه به مزیت‌های نسبی مختلفی که در کشورها وجود دارد، تقسیم کار بین‌المللی بهترین راه برای دسترسی به رفاه و رشد اقتصادی بیشتر است.
دوم و مهم‌تر آن که، اقتصادها از طریق تجارت کالا و خدمات، با فن‌آوری‌های نوین آشنا می‌شوند. از این منظر تجارت جهانی شاه‌راه یادگیری است.
در واقع،‌اقتصادها با روی آوردن به تجارت، سیاست بازتری را دنبال می‌کنند که اجازه‌ی تبادل اطلاعات و انتقال و جذب دانش علمی و فنی موجود در پیشروترین مرزهای جهان را به آن‌ها می‌دهد.
جیل کنرات، کتاب فروش به شرکت‌های بزرگ را برای کمک به شما برای جای پا باز کردن در شرکت‌های بزرگ و عقد قرارداد با آنان نوشته است. شاید این کتاب تمام بینش‌ و ادراکی را که برای رسیدن به اهداف‌تان لازم دارید تأمین کند.
کتاب فروش به شرکت‌های بزرگ (Selling To Big Companies) نوشته شد تا منبعی جاری برای تلاش‌های فروش‌تان باشد. به دلیل تغییرات زیادی که در این چند سال حاصل شده است، جیل کنرات (Jill Konrath) به شما توصیه می‌کند که این کتاب را حداقل یک بار بخوانید تا مفهوم بازار فروش امروزی را دریابید و متوجه شوید چه چیزی باعث موفقیت می‌شود. به دلیل این‌ که بسیاری از مفاهیم در کتاب فروش به شرکت‌های بزرگ، بر اساس یکدیگر و درتداوم هم هستند به ترتیب خواندن آن‌ها نیز مهم است.
وقتی که کتاب فروش به شرکت‌های بزرگ را بخوانید، کشف خواهید کرد چه چیزی باید به فعالیت‌های فروش‌ خود اضافه کنید تا معاملات بیشتری را تحقق بخشید. شما یاد خواهید گرفت چگونه تخصص شخصی و عرضه‌تان را متعادل کنید، ملاقات‌های نخستین را برنامه‌ریزی کنید و این جلسات را مثل حرفه‌ای‌ها اداره کنید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی