آوای وحش (جیبی)

نویسنده:

250,000ریال

225,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
687
علاقه مندان به این کتاب
10
می‌خواهند کتاب را بخوانند
0
کسانی که پیشنهاد می کنند
0
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب آوای وحش

انتشارات علمی فرهنگی منتشر کرد:
جک لندن در آوای وحش تلاش می کند به دنیای رمز آلود سگی وفادار وارد شود. سگی که باید با سگان دیگر، انسان ها و طبیعت خشن رو در رو شود و بر ایشان فائق آید. آوای وحش داستان مبارزه برای بقا و بازگشت به طبیعت وحشی است. داستان عشق و رستگاری، وفاداری و دوستی و در نهایت برگزیدن طبیعت وحشی بر تمدن مصنوعی است.
جک لندن در خانواده تنگدستی در سان فرانسیسکو بدنیا آمد و در اوکلند بزرگ شد. او با اینکه توانست در دانشگاه پذیرفته شود، تحصیلات رسمی چندانی نداشت و هرچه آموخت از زندگی پرفراز و نشیب خود آموخت و بسیاری از آثار ادبی را در کتابخانه عمومی اوکلند خواند. در 1889 در کارخانه کنسروسازی کاری سخت و سنگین پیدا کرد. بعد با پولی که از نامادریش وام گرفت قایقی خرید و به دزدی صدف پرداخت. مدتی بی کار و ولگرد بود و در شهر بافلو به زندان افتاد. بعد به اوکلند بازگشت و دبیرستان را تمام کرد. خیلی دوست داشت که به دانشگاه کالیفرنیا برود و پس از سه ماه کوشش فشرده در تابستان 1896 در آنجا پذیرفته شد. اما به دلیل بی پولی ناچار پس از یک سال دانشگاه را رها کرد.
لندن طرفدار پرشور اتحادیه های کارگری، سوسیالیسم و حقوق کارگران بود و این علاقه در آثارش مشهود است. او را راوی صادق زندگی دشوار طبقات فرودست جامعه آمریکای آن دوران می شناسند.
"شرکت سهامی کتاب های جیبی" با ایده گرفتن از انتشارات پنگوئن در سال 1339 بنیاد نهاده شد تا ارزنده‌ترین آثار از بهترین و بلندپایه‌ترین ادیبان، دانشمندان، پژوهشگران، و رمان نویسان جهان به کتاب‌خوانان ایرانی معرفی شوند و در دسترس عموم کتابخوانان قرار گیرند.
فعالیت آن شرکت سال‌هاست که متوقف شده است و آثار انتشاریافته آن روزگار را شاید در کتابفروشی‌های معمولی نتوان یافت. این مجموعه کتاب‌ها تحت عنوان مجموعه کتاب‌های جیبی توسط انتشارات علمی و فرهنگی تجدید چاپ می شود و در دسترس علاقه‌مندان قرار می گیرد.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران