جامعه شناسی (2 جلدی)(آنتونی گیدنز)

(27)
نویسنده:

9,600,000ریال

8,640,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
2585

علاقه مندان به این کتاب
38

می‌خواهند کتاب را بخوانند
2

کسانی که پیشنهاد می کنند
4

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب جامعه شناسی

انتشارات نی منتشر کرد:
انسان در دنیای امروز احساس آزادی می‌کند و احساس هیجان و سردرگمی و حتی تناقضی تمام عیار، دوستی‌ها و ارتباط‌ها به یمن نوآوری‌های بی‌شمار در رسانه‌های جدید و اینترنت و دنیای آنلاین نسبت به گذشته از بسیاری جهات ساده‌تر شده است. ولی در همان حال جرائم خشونت آمیز تروریسم و جنگ نابرابری اجتماعی دیرپا را شاهدیم.
تکنولوژی با سرعت فزاینده‌ای پیش می‌رود و فرصت‌ها و امکانات جدیدی پدید می‌آورد اما از سوی دیگر نگرانی نسبت به اثر ویرانگر حیات مدرن بر محیط طبیعی و گرم شدن زمین و فرسایش محیط زیست هم دامن می‌گسترد. زندگی اکثر مردم کشورهای نسبتا ثروتمند از لحاظ مادی بهتر از گذشته است وی در نقاط دیگر جهان میلیون‌ها انسان در فقر به سر می‌برند و کودکان از گرسنگی و فقدان آب سالم و امکانات اولیه زندگی جان می‌سپارند.
جامعه شناسی مطالعه علمی حیات انسان و گروه‌های اجتماعی و کل جوامع و تلاشی است برای درک و شناخت این تحولات و واکنش انسان بدین تحوالات جامعه شناسی به ما نشان می‌دهد این دنیا چگونه پا گرفت و چرا اوضاع زندگی ما از زندگی نیاکان و گذشته‌مان سخت متفاوت است.
تفکر جامعه شناسی منبع حیاتی خودشناسی ماست و امکان می‌دهد تجربیات شخصی‌مان را در بستر محیط اجتماعی بزرگ‌تری در نظر بگیریم. مطالعه جامعه شناسی تجربه‌ای رهایی بخش است که به تخیل‌مان پر و بال می‌دهد و به ما دید جدیدی نسبت به سرچشمه رفتار شخصی‌مان می‌بخشد و ما را از محیط‌های فرهنگی دیگر آگاه می‌کند. جامعه شناسی به ما می‌آموزد چه بسا آنچه طبیعی و ناگریز خوب و یا حقیقت می‌دانیم چنان نباشد و آنچه بدیهی می‌انگاریم سخت متاثر از رویدادهای تاریخی و فرایندهای اجتماعی است.
جامعه شناسی علمی است که نقشی بنیادی در حیات فکری مدرن دارد وبه ما کمک می‌کند دنیا را به دنیای بهتری تبدیل کنیم.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نقد و بررسی تخصصی نقد و بررسی تخصصی

اگر از خواندن این کتاب لذت بردید، به شما پیشنهاد می‌کنیم کتاب مفهوم سیاسی قانون را نیز بخوانید.


...

نمایش کامل نقد و بررسی تخصصی

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی