بچه‌هایمان به ما چه می‌آموزند

بچه‌هایمان به ما چه می‌آموزند

نویسنده:

320,000ریال

288,000 ریال

بخشی از کتاب
نشر:

توضیحات کتاب بچه‌هایمان به ما چه می‌آموزند

انتشارات نی منتشر کرد:
با زندگی در کنار بچه ها همه چیز رنگ و بوی دیگری می گیرد، زیبایی، عشق، معصومیت، بازی، درد و حتی مرگ.
بچه هایمان به ما چه می آموزند؟ کتاب سحرآمیزی ست مملو از شوخی های جالب. این کتاب به ما نشان می دهد که اگر دست از شنیدن و آموختن برداریم، هر لحظه بودن در کنار بچه ها می تواند فرصتی بی نظیر برای تغییرکردن و رشد به ما بدهد.
پیرو فروچی روان درمانگر معتبر ایتالیایی معتقد است سفر پدرومادری راهی ست به سوی تحول و تکامل، توالی تجربیاتی که می تواند ما را غنی کند، تجربه ای که هیچ درس و دانشگاه و کتابی نمی تواند در ما پدید آورد.
چیزی که باعث تمایز این کتاب از دیگر کتاب های روانشناسی درباره ی بچه ها می شود این است که فروچی در پی معادلات معمول روابط بچه ها و پدر و مادرها نیست و نمی خواهد به ما یادآوری کند چه نکاتی را باید به بچه هایمان بیاموزیم بلکه به آینه ای که بچه ها جلوی روی بزرگترها می گیرند نگاه می کند و می کوشد به خودانگیختگی و آگاهی اخلاقی دست یابد و در نهایت به اصلاح خود و رفتارهای نادرست ناخودآگاهش می رسد.
مهسا ملک مرزبان متولد سال 1353 و فارغ التحصیل رشته ی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد است. از سال 1374 ترجمه را با همکاری با مطبوعات از جمله فیلم ویدئو، هفته نامه ی مهر، روزنامه ی زن و غیره شروع کرد و در 1376 اولین کتابش به نام فانی و الکساندر نوشته ی اینگمار برگمن در مجموعه ی صد سال سینما، صد فیلمنامه ی نشر نی منتشر شد.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

تعداد مشاهده این کالا:
2221 بار
تعداد دفعات پیشنهاد شده:
7 بار
تعداد دفعات پیشنهاد نشده:
0 بار
کسانی که کتاب را خوانده اند:
1 نفر
کسانی که علاقمند کالا هستند:
42 نفر

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران