گزیده جامعه‌شناسی گیدنز

نشر:

480,000ریال

432,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
2262

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
27

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب گزیده جامعه‌شناسی گیدنز

انتشارات نی منتشر کرد:
چهارمین ویراستِ کتاب درسی کلاسیک آنتونی گیدنز همانند ویراست های قبلی آن در خاطر دانشجویان و استادان باقی خواهد ماند. در این کتاب گیدنز با مهارت کامل یکی از شرح های مقدماتی معتبر رشته ی جامعه شناسی را با روایتی تازه و جذاب درباره ی تغییر اجتماعی در دنیای معاصر، که مفهوم جهانی سازی در کانون توجه آن است، درهم می آمیزد.
آنتونی گیدنز در این کتاب جوهره ی ایده هایی را در اختیار دانشجویان جدید قرار می دهد که درباره ی آن ها با رهبران سیاسی جهان گفت وگو کرده است. این کتاب فراتر از کتاب های درسی است. گیدنز نشان می دهد که اگر بخواهیم به مسائل بزرگ جهانی که زندگی مان را تحت الشعاع قرار داده بپردازیم، شناخت جامعه تا چه حد ضروری است. نتیجه ی خواندن کتاب مشارکت بیشتر و توانایی افزون تر برای برخورد با این مسائل است.
کتاب گزیده ی جامعه شناسی، شامل شش فصل از 21 فصل ترجمه ی ویراست چهارم جامعه شناسی آنتونی گیدنز است.
دلیل انتشار این نسخه از کتاب تدریس فصل های یادشده برای جامعه شناسی به عنوان درس عمومی برخی از رشته های درسی در دوره ی کارشناسی است.
حسن چاوشیان به سال 1341 در تبریز متولد شد. تحصیلات دانشگاهی خود را از سال 1365 در رشته ی علوم اجتماعی و جامعه شناسی در دانشگاه تهران آغاز کرد و در سال 1380 با اخذ مدرک دکتری در رشته? جامعه شناسی از همان دانشگاه فارغ التحصیل شد.
. فروشگاه اینترنتی کتاب 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
2262

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
27

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران