فروشگاه آنلاین کتاب 30بوک
کتاب عمومی
پزشکی و روان‌درمانی
روانکاوی و روان‌درمانگری
برخورد با مشکلات هیجانی مراجعان در آماده‌سازی برای زندگی
برخورد با مشکلات هیجانی مراجعان در آماده‌سازی برای زندگی

برخورد با مشکلات هیجانی مراجعان در آماده‌سازی برای زندگی(موحد)

340,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
36

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
1

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب برخورد با مشکلات هیجانی مراجعان در آماده‌سازی برای زندگی

انتشارات ارجمند منتشر کرد :
کتابی که پیش روی شما است راهنمایی مفید برای درمانگران رویکرد درمانی- عقلانی و هیجانی- رفتاری در برخورد با مشکلات هیجانی مراجعان خود می‌باشد. این رویکرد بر این باور استوار است که افکار غیرمنطقی ما درباره رویدادهای ناخوشایند زندگی باعث به وجود آمدن احساسات و هیجانات ناسالمی می‌شود که به علت غیرعقلانی بودن، غیرقابل‌حل می‌‏شوند و با درگیر کردن ما در یک چرخه معیوب نشخوار ذهنی درباره آن موضوع، سلامتی روانی- جسمانی روابط بین فردی ما را به خطر می‌‏اندازد.

هدف این کتاب،کمک به درمانگران در رسیدن به نگاهی علمی و کارآمد نسبت به هیجانات و نقش آنها در ایجاد اختلالات روانی می‏‌باشد. در این کتاب ویندی درایدن، آموزش گام‌به‌گام درمانگران مبتدی را عهده می‌گیرد و به‌کارگیری صحیح روش برخورد با هیجانات ناسالم را به ما نشان می‌دهد این کتاب برای ما درمانگران ایرانی که فرصت‌های آموزش عملی این روش را در طول تحصیلات خود نداریم بسیار مفید و ارزشمند است و ورودی به یادگیری درمان هیجان‌مدار خواهد بود.
پروفسور ویندی درایدن رئیس مرکز تحقیقات روان‌شناسی دانشگاه گلد اسمیت لندن است. تحقیقات و نوشته‌های وی با سادگی و روانی خاص خود و به‌کارگیری مثال‌هایی از مراجعان خودشان همانند کلاسی حضوری درمانگران را به‌سوی توانمندی بیشتر هدایت می‌کند. ویندی درایدن هیچ سؤالی را برای خواننده بی‌جواب نمی‌گذارد. وقتی در صفحه‌ای دچار سردرگمی می‌شویم بی‌شک او در صفحات بعدی با مهارت تمام جواب آن را برایمان آماده دارد و خواننده این اعتماد را پس از شناخت سبک کاری ایشان به دست می‌آورد و به دنبال کتاب‌های دیگری از ایشان برمی‌آید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
36

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
1

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران