دروغ اراده آزاد
تخفیف

%10

دروغ اراده آزاد (10)(پالتویی)

(34)
نویسنده:

1,000,000ریال

900,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
2164

علاقه مندان به این کتاب
44

می‌خواهند کتاب را بخوانند
4

کسانی که پیشنهاد می کنند
4

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب دروغ اراده آزاد

انتشارات گمان منتشر کرد:
فلسفه فقط رشته دانشگاهی نیست که در دانشگاه خوانده شود. فلسفه به همه تعلق دارد و همه ی ما از کودکی سوالاتی طرح می کنیم که جنبه ی فلسفی آشکاری دارند. این سوال ها و پاسخ های آنها (راه زندگی) هر کس را معین می کنند. این مجموعه به مسائلی فلسفی از همین دست می پردازد که همه ی ما به نوعی در زندگی با آن مواجهیم، از سوال های کلی نظیر (معنای زندگی) و (خوشبختی) گرفته تا مسائل جزئی تر نظیر درد، بخشودن، ترس، ملال، حسد، عشق، جاودانگی و... زبان این کتاب ها فنی نیست و همگان می توانند آنها را بخوانند.
فرصت برای فریب دادن دیگران همیشه هم وسوسه انگیز است. شمار اندکی از ما قاتل یا دزد هستیم، اما همه مان دروغ می گوییم. اگر تصمیم بگیرید دیگر هرگز دروغ نگویید در روابطتان چه تغییراتی به وجود می آید؟ کدام حقایق ناگهانی در زندگی تان جلوی چشم ظاهر می شود؟ بعد از آن چه جور آدمی می شوید؟ و چقدر بر اطرافیانتان تاثیر می گذارید؟ به گمانم تلاش برای یافتن پاسخ این سوال ها به زحمتش می ارزد.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (1)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • سید مجتبی پژمان
    • 1

    اراده آزاد یک توهم است . خواست ها و اراده ما ساخته ما و دست ما نیست. فکرها و نیات از عللی پس زمینه ای بر می آیند که ما بر آن ها واقف نیستیم و هیچ مهار آگاهانه ای نمی توانیم بر آن ها بزنیم. ما آن آزادی را که فکر می کنیم داریم، نداریم.

عیدی