مدیریت با بازده بالا
تخفیف

%10

مدیریت با بازده بالا

(13)
نویسنده:

1,490,000ریال

1,341,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1916

علاقه مندان به این کتاب
17

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
3

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب مدیریت با بازده بالا

انتشارات میلکان منتشر کرد:
اندرو گروو هم موسس، مدیر عامل و رئیس پیشین هیئت مدیره شرکت اینتل، از مجارستان تحت سلطه کمونیست ها با تنها بیست دلار به آمریکا گریخت و از کارگری رستوران به دکتری رسید. پایان نامه ی دوره ی دکتری اش هنوز یکی از بهترین کتاب های فنی در زمینه ی نیمه هادی هاست. با اینتل بزرگ ترین دگردیسی تاریخ تجارت را رقم زد. و به زعم بسیاری، اثرگذارترین چهره در خلق دنیای کنونی بوده است. در سال 1997، مجله ی تایم با شناسایی کارهای تقریبا غیر ممکن او، عنوان «مرد سال» را به وی اختصاص داد، و در سال 2004 به عنوان اثرگذارترین چهره بیست و پنج سال حوزه ی فناوری شناخته شد.
این کتاب به قلم اندرو گروو، راهنمایی است بی نهایت دوستانه برای هنر و علم مدیریت . لازم نیست مدرک مهندسی یا حتی کسب و کار داشته باشید تا قدرش را بدانید. توصیه های گروو رئیس کارخانه ی پیشرو امریکا در صنعت تراشه های کامپیوتری ، برای مدیران فروش، مشاوران ، حسابداران، حتی معلمان و به طور خلاصه برای همه آن کسانی مناسب است که کارشان مستلزم تشکیل گروهی برای تولید چیزی با ارزش است. مدیریت با بازده بالا با معرفی نوآوری هایی که اینتل رایکی از موفق ترین شرکت های آمریکا کرده است، به شما می آموزد: از چه تکنیک ها و شاخص هایی میتوانید استفاده کنید که تمام امور شرکت تان، حتی استخدام نیروی جدید ، همانند تولید، دقیق و قابل اندازه گیری باشد.
چگونه زیردستان و همکاران تان را تبدیل کنید به اعضای گروهی بسیار مولد.
چگونه به این گروه انگیزه بدهید که به بیش ترین سطح عملکرد خود برسد.
مدیریت با بالا زده با ترکیب ظرافت و درک عملی از سناریوهای واقعی و روزمره ی مدیران، یکی از کتاب های نادری است که میتواند نحوه ی کارکردن ما را دگرگون کند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی