فیلم آموزشی

فیلم آموزشی (ایجاد انگیزه خرید در مشتری)(DVD)

نویسنده:
تولید کننده:

240,000ریال

216,000 ریال

دفعات مشاهده CD .DVD
128

دفعات پیشنهاد CD .DVD
0

کسانی که CD .DVD را پسندیدند
0

کسانی که CD .DVD را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات CD .DVD

انتشارات کلید آموزش منتشر کرد:
سمینار ایجاد انگیزه خرید در مشتری (زیگ زیگلار)
زیگ زیگلار فارغ التحصیل مدیریت از دانشگاه كالیفرنیای جنوبی میباشد. او یكی از برترین سخنرانان و از برجسته ترین نویسندگان و مؤلفان در زمینه كمك به خود و خودباوری در آمریكا میباشد. زیگ زیگلار در سمینارش در خصوص چگونگی تبدیل شدن به یك فروشنده حرف های مطالب بسیار كاربردی را آموزش می دهد كه در ادامه به قسمت هایی از این مطالب اشاره میكنیم.
گزیدهای از متن سمینار ایجاد انگیزه خرید در مشتری
ما همیشه تلاش میكنیم مردم را قانع كنیم كه بهترین محصولات و خدمات را ارائه میكنیم در حالی كه آنها را برای این كه از ما خرید كنند قانع نمیكنیم، چگونه میتوان آنها را قانع كرد؟
یك فروشنده حرف های باید منبعی از اطلاعات داشته باشد زیرا مشتری به خاطر اینكه اطلاعات كافی ندارید به پیشنهاد خرید شما نه میگوید! باید به آنها اطلاعات بیشتری دهید تا نسبت به كالا اطلاعات جدیدی به دست بیاورند. اگر شما این سمینار را مشاهده میكنید از خودتان بپرسید چگونه میتوانیم این اطلاعات را در حرفه خود استفاده كنیم تا فروش بیشتری داشته باشیم؟
اگر شما صداقت نداشته باشید، مردم به شما اعتماد نمیكنند و اگر به شما اعتماد نكنند از شما پیروی نمی كنند و در نتیجه از شما خرید نمیكنند.
فاصله شما تا انجام معامله خیلی كم است و فاصله تا از دست دادن آن هم همینطور! تهیه این سمینارها به بهترین شكل منافع شما را تامین میكند.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

دفعات مشاهده CD .DVD
128

دفعات پیشنهاد CD .DVD
0

کسانی که CD .DVD را پسندیدند
0

کسانی که CD .DVD را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این CD .DVD

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران