افسردگی نهفته در زنان

افسردگی نهفته در زنان (رشد)

نویسنده:

330,000ریال

297,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
253

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
5

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب افسردگی نهفته در زنان

انتشارات رشد منتشر کرد:
آمارها نشان می دهد که زنان دو برابر مردان به افسردگی مبتلا می شوند. این موضوع هم در کشورهای توسعه یافته و هم در کشورهای در حال توسعه مشاهده می شود. تقریبا از هر چهار زن یک نفر در طول حیات خود، حداقل به یک دوره افسردگی مبتلا می شود و بعضی دیگر با دوره های افسردگی متعدد دست به گریبان هستند.
میزان شیوع افسردگی در پسران و دختران در دوران قبل از بلوغ، کمابیش یکسان است اما زمانی که دختران به سن بلوغ می رسند تفاوتی پدیدار می شود. در این دوره، ناگهان میزان افسردگی دختران بالا می رود و تا اواخر پیری همچنان بالاتر از مردان می ماند. برای تبیین این مسئله، نظریه های زیادی مطرح شده اند اما هیچ کدام از آنها به طور کلی به نتیجه ی قطعی قابل اتکا دست پیدا نکرده اند.
زندگی زنان و دختران و بررسی نقش های جنسیتی در بروز افسردگی در زنان و اینکه چرا به افسردگی دچار می شوند و این که در این زمینه چه کاری می توانند انجام بدهند موضوع پژوهش های این کتاب است.
کتاب برای چه کسانی نوشته شده است؟
کتاب افسردگی نهفته در زنان، هم برای زنان افسرده و هم برای کسانی نوشته شده است که با آنها زندگی می کنند. هدف کتاب این است که شما درک درستی از افسردگی و علل بوجود آمدن آن بدست آورید و یاد بگیرید که در چرخه مداوم نومیدی و بدبختی به دام نیفتید.
زنان برای فائق آمدن بر افسردگی خود، به کمک های روان شناس و مشاور نیاز دارند. اما در عین خیال می توانید از این کتاب به منزله ی وسیله ای برای خودیاری استفاده کنید.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
253

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
5

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران