زندگی این بود چه بهتر دوباره

زندگی این بود چه بهتر دوباره

نویسنده:

850,000ریال

765,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1239

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
17

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب زندگی این بود چه بهتر دوباره

انتشارات آوای مکتوب منتشر کرد:
افرادی در این دنیا هستند که در حلقه ی سرشت جهان، شکاف ایجاد میکنند! .وجود این افراد چنان سرشار از بودگی ست، که پیش از موجودیت و پس از موجودیت یافتن شان، دو جهان متفاوت را شامل میشود.
اردوین دی. یالوم، روانپزشک هستی گرای آمریکایی یکی از همان هاست؛ اویی که در قید حیات اش چنان از خودش وجود می تراود، که جهان منتظر مرگ اش نمی ماند تا ارزش او را ارج بنهد. شما یا جزو افرادی هستید که او را می شناسید، یا هنوز با او آشنا نشده اید؛ به هر حال سوال مهم این است: حقیقتا چه چیزی، چه اتفاقی، چه لحظه ای، چه وجودی هستی او را چنین متمایز ساخته است؟ چه چیزی باعث شده است که تا این حد خاص باشد؟
پاسخ این سوالات را میتوان به قلم خود او کشف کرد! قلمی آهنین و دلنشین لزومی ندارد او را از منظر تحریف شده ی دیگران بشناسیم؛ چرا که او خودش با تسلط بر علوم روان شناسی، فلسفه و پزشکی، بودگی و هستی خودش را از منظر خالص اگزیستانسیالیستی به تحلیل میکشد و در نهایت با آنالیزی دقیق برای هر شخصی، اعم از مبتدی یا حرفه ای، الگویی کارا تنظیم می نماید. باشد که تا ممکن است از این سرمنشا خیر بهره مند شویم که زیر نظر مستقیم ایشان ترجمه شده و بدون کم و کاست و ضمن موافقت، با آرزوی موفقیت از سوی ایشان به نظر شما میرسد.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

دفعات مشاهده کتاب
1239

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
17

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران