جمعه سیاه - تخفیف تا 60 درصد
در مقابله با حوادث طبیعی چه کنیم

در مقابله با حوادث طبیعی چه کنیم (رشد)

نویسنده:

130,000ریال

117,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
21

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
0

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب در مقابله با حوادث طبیعی چه کنیم

انتشارات جوانه رشد منتشر کرد:

حوادث طبیعی غیر مترقبه، خواه ناخواه، روی می دهند. غافلگیر کننده بودن و شدت این حوادث، می تواند بر تمامی افراد، در هر سنی که باشند، اثر عمیقی باقی بگذارند. اما برای کودکان و نوجوانانی که این حوادث را تجربه کرده باشند، معنای تلخ تری دارند و تا مدتها ذهن آنها را اشغال می کنند. نگرانی، بدخوابی، و کابوس دیدن از جمله عوارض روانی این حوادثند. از سوی دیگر، مواجه شدن با این پدیده ها بدون آمادگی کافی، باعث سردرگمی و نگرانی شدیدی در کودکان و نوجوانان می شود، که داشتن آمادگی و آگاهی های قبلی، می تواند در کاستن آثار سوء این حوادث، بسیار سودمند واقع شود.
در کتاب در مقابله با حوادث طبیعی چه کنیم؟ که به طور خاص برای گروه سنی کودکان و نوجوانان نوشته شده، اطلاعات گویا و ساده ای در زمینه حوادث طبیعی در اختیار خوانندگان قرار می گیرد. بعد از مطالعه این کتاب، خواننده می تواند با تکیه بر آگاهی هایی که کسب کرده و فراهم ساختن مقدمات عملی لازم، با اطمینان بیشتری یا این پدیده های طبیعی ناخوشایند مواجه شود و همچنین، احساسات مختلف و گاه متضاد خود را، بهتر بشناسد و بپذیرد.
این کتاب که پس از زلزله شدید لوس آنجلس در سال 1994 نوشته شده و مورد تحسین اساتید مطرح در رشته های روان شناسی و روان پزشکی قرار گرفته، علاوه بر کودکان و نوجوانان، می تواند برای والدین، مربیان، و درمانگران نیز سودمند باشد.

فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
21

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
0

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران