عادت های اتمی

نویسنده:

موجود نیست

دفعات مشاهده کتاب
5797

دفعات پیشنهاد کتاب
14

کسانی که کتاب را بخوانند
3

کسانی که کتاب را پسندیدند
43

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب عادت های اتمی

انتشارات هورمزد منتشر کرد:

رفتار انسان، مدام، موقعیت به موقعیت، لحظه به لحظه در حال تغییر است. کتاب عادت‌های اتمی درباره حقایقی است که تغییر نمی‌کنند. کتاب حاضر از رفتارهای بنیادهای رفتار انسان بحث می‌کند.

از اصول پایداری که می‌توانید سال‌های سال بر آن اتکا نمایید. ایده‌هایی که می توانید کسب‌وکار، خانواده و زندگی‌وکار خود را بر مبنای آن برپاکنید.

برای ایجاد عادت‌های بهتر، مسیر کوتاه و فوری‌ای وجود ندارد. ولی این کتاب بهترین راهی که سراغ دارم، شرح می‌دهد. رویکردی فارغ از این‌که از کجا شروع می‌کنید و سعی در تغییر چه چیزی دارید، موثر خواهد بود.

راهبردهایی بیان می‌کنم که برای تمام کسانی که به دنبال نظامی گام‌به گام برای بهبود خویشتن می‌گردند، مناسب است. خواه اهداف فرد بر روی یکی از موارد سلامت، ثروت، بازدهی، ارتباطات متمرکز باشد، یا بر همه این موارد، کتاب حاضر تا آنجا که به رفتار انسان مرتبط است راهنمای شما خواهد بود.

دست‌یابی به پیروزی از نظر جیمز کلیر
شاید افرادی باشند که یک‏‌شبه بتوانند به توفیقات باورنکردنی دست یابند؛ ولی من چنین فردی را سراغ ندارم و اطمینان ندارم که چنین کسی وجود داشته باشد. در مسیر من از کمای تلقین‏‌شده تا ورزشکار منتخب آمریکاشدن، صرفاً یک لحظ? تعیین‏‌کننده‏ وجود نداشت؛ برعکس، در این مسیر لحظه‏‌های تعیین‏‌کننده فراوان بود. پیشرفت من تکامل تدریجی بود؛ نواری بلند از پیروزی‏های کوچک و پیشرفت‏های ریز. تنها راه پیشرفت من، تنها گزینه‌‏ای که پیش رو داشتم، شروع‌کردن با قدم‏‌های کوچک بود. چند سال بعد که کسب‌‏وکار خودم را شروع کردم و شروع به نگارش این کتاب نمودم، همان راهبرد را به کار گرفتم.
چطور می‏توانید از کتاب عادت‌های اتمی استفاده کنید؟
نوال راویکانت، کارآفرین و سرمایه‌‏گذار معروف، گفته است: «برای نوشتن کتاب بزرگی، باید ابتدا خودتان آن کتاب را زندگی کنید». ایده‏‌هایی را که در اینجا اشاره کردم، در ابتدا خودم آموختم؛ چون مجبور بودم که این ایده‏‌ها را زندگی کنم. مجبور بودم که به عادت‌‏های کوچک اتکا کنم تا از مصدومیتم بهبود یابم، در باشگاه قوی‏تر شوم، در زمین بیسبال عملکرد سطح بالایی داشته باشم، نویسنده شوم، کسب‏‌وکار موفقی راه بیندازم و به زبان ساده تا به بزرگ‏سالی مسئول و پاسخ‏گو مبدل شوم.
عادت‏های کوچک مرا یاری رساند تا قابلیتم را شکوفا سازم و فرضم بر این است که شما نیز با انتخاب این کتاب قصد دارید تا قابلیت‌تان را شکوفا سازید.
در صفحات آینده برنامه‏‌ای قدم‏‌به‌‏قدم را برای شکل‌‏دادن عادت‌های بهتر، نه برای چند روزی یا چند هفته‌‏ای؛ بلکه برای یک عمر، تقدیم می‏کنم. یافته‌‏های علمیْ تمام مطالبی را که نوشته‌‏ام، تأیید می‏کند. با این حال کتاب حاضر یک پژوهش‏نامه علمی نیست؛ این کتاب راهنمایی عملی است. در همان حال که من دانش نحوه ایجاد و تغییر عادت‌ها را به شیوه‏ای توضیح می‏‌دهم که فهم و به کار بستنش آسان است، متوجه خواهید شد که در این کتاب، حکمت و توصیه‏‌های عملی جایگاه ویژه‏ای دارد.

فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
5797

دفعات پیشنهاد کتاب
14

کسانی که کتاب را بخوانند
3

کسانی که کتاب را پسندیدند
43

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

 • نظر شما در مورد این کتاب

  نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

   • سعید کهن
   • پاسخ به نظر

   کتاب عادت های اتمی و خورده عادت ها هردو یکی می باشند من بعد از خرید متوجه شدم.کتاب خورده عادت های ترجمه زهرا صادقی خوب بود.

  • تصویر کاربر

   • نازنین تقی زادیه
   • پاسخ به نظر

   واقعا ممنون از این سایت و خدمات خوبتون. من فکر کنم نود درصد کتابای کتابخونم رو از شما خریدم و همه رو با تخفیف خوب و همه دوستام رو هم مشتری شما کردم. از همه زحماتتون متشکرم همیشه پاینده باشید و انشالا روز به روز پیشرفت کنید. ما هم همیشه همراه و حامی هستیم

  • تصویر کاربر

   • پاسخ به نظر

   کتابی خواندنی است و راهکارهای مفیدی برای ایجاد عادت‌های خوب دارد. البته کسانی که به دنبال تغییر یک شبه هستند باید دور این کتاب رو خط بکشند چون نویسنده سنگ بزرگ نمی زند. اولین کتابی است که دیده‌ام به این خوبی بر ایجاد عادت‌های ریز تأکید می‌کند. عادت‌هایی که شدنی و امکان‌پذیر است.

 • بریده ای از این کتاب

  بریده های دیگر کاربران