مایکل وی (5)(طوفان آذرخش)(پرتقال)

690,000ریال

621,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
925

دفعات پیشنهاد کتاب
11

کسانی که کتاب را بخوانند
3

کسانی که کتاب را پسندیدند
5

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب مایکل وی

انتشارات پرتقال منتشر کرد:
مایکل و الکتروکلن در حال رویارویی با بزرگ‌ترین موقعیت بحرانی‌شان تا به امروز هستند. جنبش مقاومت در معرض خطر قرار گرفته است و اعضای الکتروکلن نمی‌دانند که آیا خانواده‌هایشان زنده‌اند یا نه. چیزی که آن‌ها به طور قطع می‌دانند این است که الجن تا وقتی آن‌ها را نابود نکند، متوقف نخواهد شد.
الجن حرکتش را شروع کرده است. آن‌ها حملات جدیدی را به کشور جزیره‌ای تووالو آغاز کرده‌اند. اگر موفق بشوند، این کشور اولین مهره‌ی دومینوینقشه‌ی اصلی دریاسالار هیچ برای براندازی دنیا خواهد بود که سقوط می‌کند. ولی شکاف‌هایی در رتبه‌هایی بالای افراد الجن پدید آمده است و با این‌که هتچ همچنان با مشتی آهنین فرمانروایی می‌کند، نشانه‌هایی از نفاق در الجن دیده می‌شود. آیا هتچ به‌زودی از طرف دشمنان داخلی مورد حمله قرار می‌گیرد؟ یا خودش اولین ضربه را وارد می‌کند؟
اگر الجن دچار شورش داخلی بشود، آیا الکتروکلن می‌تواند از این شورش به نفع خودش استفاده کند؟ یا این تنها تله‌ای است تا یک‌بار برای همیشه الکتروکلن به دام مرگ کشیده شود؟
اوضاع مایکل و دوستانش هرگز تا این حد بد نبوده است و آن‌ها به زودی به روش‌هایی مورد آزمون قرار می‌گیرند که حتی تصورش را هم نمی‌کردند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
925

دفعات پیشنهاد کتاب
11

کسانی که کتاب را بخوانند
3

کسانی که کتاب را پسندیدند
5

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران