مایکل وی (5)(طوفان آذرخش)(پرتقال)

(10)

970,000ریال

776,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
1109

علاقه مندان به این کتاب
7

می‌خواهند کتاب را بخوانند
4

کسانی که پیشنهاد می کنند
13

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب مایکل وی

انتشارات پرتقال منتشر کرد:
مایکل و الکتروکلن در حال رویارویی با بزرگ‌ترین موقعیت بحرانی‌شان تا به امروز هستند. جنبش مقاومت در معرض خطر قرار گرفته است و اعضای الکتروکلن نمی‌دانند که آیا خانواده‌هایشان زنده‌اند یا نه. چیزی که آن‌ها به طور قطع می‌دانند این است که الجن تا وقتی آن‌ها را نابود نکند، متوقف نخواهد شد.
الجن حرکتش را شروع کرده است. آن‌ها حملات جدیدی را به کشور جزیره‌ای تووالو آغاز کرده‌اند. اگر موفق بشوند، این کشور اولین مهره‌ی دومینوینقشه‌ی اصلی دریاسالار هیچ برای براندازی دنیا خواهد بود که سقوط می‌کند. ولی شکاف‌هایی در رتبه‌هایی بالای افراد الجن پدید آمده است و با این‌که هتچ همچنان با مشتی آهنین فرمانروایی می‌کند، نشانه‌هایی از نفاق در الجن دیده می‌شود. آیا هتچ به‌زودی از طرف دشمنان داخلی مورد حمله قرار می‌گیرد؟ یا خودش اولین ضربه را وارد می‌کند؟
اگر الجن دچار شورش داخلی بشود، آیا الکتروکلن می‌تواند از این شورش به نفع خودش استفاده کند؟ یا این تنها تله‌ای است تا یک‌بار برای همیشه الکتروکلن به دام مرگ کشیده شود؟
اوضاع مایکل و دوستانش هرگز تا این حد بد نبوده است و آن‌ها به زودی به روش‌هایی مورد آزمون قرار می‌گیرند که حتی تصورش را هم نمی‌کردند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (1)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

    • علی ظهرابی
    • پاسخ به نظر

    خورشید تازه داشت طلوع میکرد که ما چهار نفر یعنیمن,تایلور,جرواسو و ایان,از جاده کوهستانی خارج شدیم و وارد آزاد راه شدیم.شب قبل وقتی جرواسو داشت ماشین را پر میکرد,جک سعی کرد اورا قانع کند تا اجازه دهد باما بیاید,ولی جرواسو کوتاه نیامد.

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ