33 استراتژی جنگ

33 استراتژی جنگ

نویسنده:

1,099,000ریال

989,100 ریال

بخشی از کتاب

توضیحات کتاب 33 استراتژی جنگ

انتشارات نسل نو اندیش منتشر کرد:
سی‌وسه استراتژی جنگ، اثر ارزشمندی از نویسنده آمریکایی رابرت گرین است که به بیان دستورات راهبردی که فرماندهان بزرگ در طول تاریخ مورد استفاده قرار می‌داده‌اند، پرداخته و آن‌ها را در قالب دستورات عملی ساده‌ای بیان کرده است.
بی‌شک استراتژی‌های مطرح شده در کتاب سی‌وسه استراتژی جنگ برای افرادی که در پی کسب موفقیت در تمام حوزه‌های زندگی از جمله کسب‌وکار، روابط اجتماعی و زندگی شخصی‌اند، کارساز خواهد بود.
کافی است این کتاب را بخوانید تا بر رقبای خود پیروز شوید: زیرا زندگی روزانه و دنیای کسب‌وکار شباهت بسیاری با میدان نبرد دارد و در آن رقبا برای کسب منافع شخصی بیشتر با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند.
برپایی یک جنگ یا رسیدن به صلح، پیامد انتخاب یک استراتژی است. استراتژی مناسب ابزاری کارآمد برای حل مشکلات است. ذهن من و شما سرآغاز تمام نبردها و استراتژی‌هاست. ذهنی که به آسانی تحت تاثیر احساسات قرار گیرد، نمی‌تواند به درستی شرایط را ارزیابی کند و قطعا با انتخاب راهبردهای نادرست، هدف و فرصت‌هایش را به باد می‌دهد
این کتاب ذهن شما را تربیت می‌کند تا با توجه به موقعیت خود و دشمن کارآمدترین استراتژی را پیش گیرید و با کمترین تلفات و خسارت به بزرگ‌ترین پیروزی‌ها دست بیابید.
نخستین کتاب رابرت گرین با نام چهل‌وهشت قانون قدرت راهنمای عملی برای افرادیاست که خواهان رسیدن به قدرت یا مسلح شدن در برابر قدرتمندان‌اند.
فروشگاه اینترنتی30بوک

تعداد مشاهده این کالا:
1147 بار
تعداد دفعات پیشنهاد شده:
5 بار
تعداد دفعات پیشنهاد نشده:
0 بار
کسانی که کتاب را خوانده اند:
0 نفر
کسانی که علاقمند کالا هستند:
19 نفر

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران