رویکرد استراتژیک بر مدیریت فروش فروشگاهی

رویکرد استراتژیک بر مدیریت فروش فروشگاهی (خرده فروشی)

نویسنده:
نشر:

1,850,000ریال

1,665,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
140

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
1

کسانی که کتاب را نپسندیدند
1

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب رویکرد استراتژیک بر مدیریت فروش فروشگاهی

انتشارات علم منتشر کرد:
فروش فروشگاهی (خرده فروشی) (Retailing)، فعالیت های کسب و کار از جمله فروش کالا و خدمات به مشتریان-برای مصارف شخصی، خانوادگی یا منزل- را در بر می گیرد؛ و شامل هرگونه فروشی به مصرف کننده نهایی می شود-از ماشین و پوشاک گرفته تا غذا در رستوران ها و بلیت های سینما. فروش فروشگاهی (خرده فروشی) در فرایند توزیع، در مرحله ی آخر است.
امروز، خرده فروشی در یک تقاطع پیچیده قرار دارد. از یک سو، حجم فروش خرده فروشی ها در بالاترین نقطه ی خود در تاریخ است. حتی با وجود رکود اقتصادی بزرگ سال های اخیر در جهان، «وال مارت» شرکت پیشرو در جهان در زمینه ی فروش است و بالاتر از اکسون موبایل، تویوتا و دیگر غول های تولید قرار گرفته است. زیرا تکنولوژی های جدید، بهره وری خرده فروشی را بهبود می بخشند. از سوی دیگر، خرده فروشان با چالش های بیشماری مواجه می شوند. اقتصاد ضعیف در سال های اخیر، تأثیر مهمی بر خرده فروشان، تامین کننده های آن ها، و مشتریان سراسر جهان داشته است. بسیاری از مشتریان از خرید خسته می شوند، یا زمان کافی برای این کار ندارند. بعضی مکان ها، فروشگاه های بسیار زیادی دارند و خرده فروشان اغلب تخفیف های زیادی در قیمت به یکدیگر می دهند (حاشیه ی سود کم). انتظارات مشتری از خدمات، وقتی که بیشتر خرده فروشان، سیستم های سلف سرویس و اتوماتیک ارائه می دهند، بالا می رود. برخی از خرده فروشان نمی دانند که با وب سایت چه کنند؛ آن ها هنوز به توسعه ی تصویر، اطلاعات مشتری و بازخورد و معاملات فروش تأکید دارند. تأثیر رسانه های اجتماعی در تطبیق در استراتژی های آن ها، برای بسیاری از خرده فروشان سخت بوده است.
این ها، موضوعات کلیدی هستند که خرده فروشان باید حل و فصل کنند:
«چگونه می توانیم به مشتریان خود بهترین خدمت را بدهیم در حالی که به دنبال سود نسبی هستیم؟»
«چگونه می توانیم در یک محیط بسیار رقابتی، جایی که مصرف کنندگان انتخاب های بسیار زیادی دارند، دوام بیاوریم؟»
«چگونه می توانیم به کسب و کار خود رونق بدهیم در حالی که هسته ی مشتریان وفادار را حفظ می کنیم؟»
دیدگاه نویسندگان این کتاب این است: تصمیم گیران و مدیران خرده فروشی ها می توانند این پرسش ها را با درک کامل و اجرای اصول اساسی خرده فروشی در یک استراتژی خرده فروشی متمرکز و سیستماتیک و ساختاری، بهتر مورد توجه قرار دهند. این فلسفه، پایه اصلی نگارش این کتاب مدیریت استراتژیک خرده فروشی بوده است.
آیا خرده فروشان در بازار پرتلاطم و پر ابهام امروز می توانند شکوفا شوند؟ قطعا، بله.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
140

دفعات پیشنهاد کتاب
0

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
1

کسانی که کتاب را نپسندیدند
1

 • نظر شما در مورد این کتاب

  نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

   • میثم ابر
   • پاسخ به نظر

   ترجمه افتضاح.به نظر از گوگل ترنسلیت ترجمه شده کلا.فصل به فصل هم مختلف افتضاح.یعنی دانشجوهای بدبخت گوگل کردن نمره گرفتن. اصل کتاب ولی کتاب خوبیه

 • بریده ای از این کتاب

  بریده های دیگر کاربران