در وضعیت صفر

(5)
نویسنده:

1,850,000ریال

1,665,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
389

علاقه مندان به این کتاب
1

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
1

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب در وضعیت صفر

انتشارات بهارسبز منتشر کرد:
کتاب در وضعیت صفر حاوی داستان ها و فرآیندهای جدیدی است که به تشریح مرحله ی چهارم هواوپونوپونو یعنی بیداری می پردازند. کتاب قلبی جو وایتلی (محدودیت صفر) شیوه ی منحصر به فردی در زمینه ی خودیاری ارائه میدهد که به افراد پر مشغله و مضطرب کمک میکند تا بر موانع و محدودیت ها غلبه کرده و به اهدافشان دست پیدا کنند. این اولین باری است که یک روش اسرار آمیز متعق به بومیان هاوایی با نام هواوپونوپونو؛ سلامتی، ثروت، سعادت و بیش از اینها را برای افراد به ارمغان می آورد. این کتاب به هزاران خواننده کمک کرده است که بر همه ی اتفاقات زندگی خود مسلط شوند تا به رویاهای خود دست یابند. کتاب در وضعیت صفر در ادامه ی مطالب کتاب محدودیت صفر نوشته شده است. این کتاب حاوی داستان متفاوتی است که فرایند جدیدی را شرح میدهند و چهارمین مرحله (بیداری) از مراحل ذکر شده در کتاب محدودیت صفر را نیز معرفی میکند.
مطالب این کتاب نشان میدهند که چگونه فرایند پاک سازی؛ داده ها و باورهایی که ناآگاهانه به ذهن ناخودآگاه خود انتقال داده اید را از درون ذهن تان پاک میکند. همچنین، این کتاب نشان میدهد که چطور تکرار چهار عبارت «متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم» می تواند شما را در رسیدن به وضعیت صفر و بدون داده کمک میکند.
زندگی همواره پر است از چالش ها و مشکلات رنگارنگ،انجام دادن هواوپونوپونو شما را برای رهایی از موانع و دست یابی به فرصت های ناب در زندگی یاری میکند.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی