30بوک
کتاب عمومی
روانشناسی
ذهن و روح
زیستن با آهنگ زندگی و نه با آهنگ خشم

زیستن با آهنگ زندگی و نه با آهنگ خشم

(3)

1,180,000ریال

1,062,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
464

علاقه مندان به این کتاب
7

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب زیستن با آهنگ زندگی و نه با آهنگ خشم

انتشارات سایه سخن منتشر کرد:
این کتاب موهبتی از زندگی و امید را به کسانی می بخشد که خشم خود را مانند یک چالش مساله ای برای رویارویی می بینند، یا آن را سرکوب یا کنترل می کنند، یا بدتر از همه خشم خود را نادیده می گیرند.
در واقع این کتاب مناسب درمانگرانی است که می خواهند به مراجع خود بیاموزند به جای مبارزه با خشم و دیگر احساسات آسیب زننده، یاد بگیرد آنها را بخشی از خویشتن خود بداند و زندگی را بدون هیچ گونه قضاوت و ارزیابی در مورد خود یا محکوم ساختن نفس خویش ادامه دهد.
آموزه های این کتاب به ما می گوید خشم احساس طبیعی هر انسان سالمی است ولی پرخاشگری و رفتارهای خشونت آمیز رفتار و عمل انتخاب شدۀ کسی است که نیاموخته چگونه با افکار و احساسات خود برخورد کند.
این کتاب اولین کتاب دربارۀ خشم نیست که تلاش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند به افرادی مانند شما کمک کند تا احساس شفقت بیش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری نسبت به خود و دیگران داشته باشید ولی اولین کتابی است که به شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آموزد چگونه مشفقانه به خشم خود نگاه کنید تا بتوانید از یک زندگی هدفمند و پرمعنا برخوردار شوید. این کتاب توجه و علاقۀ شما را از سوی خشم به سمت زندگی دلخواهتان جلب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

قرعه کشی بزرگ