• نمایشگاه کتاب مجازی

فقط تصور کن

850,000ریال

765,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
89
علاقه مندان به این کتاب
0
می‌خواهند کتاب را بخوانند
0
کسانی که پیشنهاد می کنند
0
کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0
  • نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب فقط تصور کن

انتشارات اشراقی منتشر کرد:
سوزان الیزابت فیلیپس در 11 دسامبر سال 1948 در اوهایوی آمریکا چشم به جهان گشود. او یک داستان نویس ژانر عاشقانه از ایالات متحده است. او خالق داستان های عاشقانه ی ورزشی است و به نام ملکه ی کمدی رمانتیک مشهور شده است. فیلیپس تنها پنج بار برنده ی جایزه ی بهترین نویسنده ی رمان های عاشقانه ی مورد علاقه ی آمریکا شده است.
او برای رمان های متولد جذاب طبیعی در سال 2007 موفق به کسب جایزه ی بهترین رمان عاشقانه و در سال 1995 برای رمان مال من باش و در سال 1998 برای رمان کودک هیچکس، جز کودک من و در سال 1999 برای رمان یک رویای کوچک و در سال 2001 برای رمان بانوی اول، برنده ی جایزه ی ریتا به عنوان بهترین کتاب شد. رمان حاضر که با عنوان «فقط تصور کن» اکنون در اختیار خوانندگان قرار می گیرد در سال 1984 منتشر شده است و جزو رمان های عاشقانه ی تاریخی قرار می گیرد.
داستان درباره ی کیت وستون دختری جسور است که در بحبوحه ی صلح میان شمال و جنوب آمریکا قصد دارد، املاک پدری اش را از بارون کین که به عنوان قهرمان ملی در ایالات متحده آمریکا شناخته می شود، باز پس گیرد. کیت برای رسیدن به هدفش راهی نیویورک می شود و حتی نقشه ی قتل بارون را می کشد. بارون کین، جوان زیبا و برازنده ای است که زنان برای جلب توجه او هر کاری می کنند. ادامه ی داستان، تقابل بین کیت و بارون کین است که باید دید سرانجام پیروزی نهایی با چه کسی است...
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران