فروشگاه آنلاین کتاب 30بوک
کتاب عمومی
کسب و کار و تجارت
قانون‌های کار
ما اخراج شدیم و این بهترین اتفاق زندگی مان بود

ما اخراج شدیم و این بهترین اتفاق زندگی مان بود

نویسنده:

700,000ریال

630,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
637

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب ما اخراج شدیم و این بهترین اتفاق زندگی مان بود

انتشارات کتاب پارسه منتشر کرد:
ما اخراج شدیم (و این بهترین اتفاق زندگی‌مان بود) را‌ هاروی مک‌کی از نویسندگان برگزیده نیویورک‌تایمز و صاحب.این یک بیانیه نیست کتاب پرفروش «شنا با کوسه‌ها» نوشته است. در این اثر با تجربه‌های خود نویسنده و شخصیت‌های مشهوری مانند محمدعلی کلی (قهرمان مشت‌زنی) رابرت ردفورد (بازیگر‌ هالیوود) لری کینگ (گزارشگر مشهور) و… آشنا می‌شوید که همگی تجربه تلخ اخراج از کار را به تجربه‌ای شیرین و مایه ترقی بدل کرده‌اند. «ما اخراج شدیم» هم سوژه جالب توجهی دارد و هم از زبانی روان بهره می‌برد.
نویسنده هیچ‌گاه تلاش نمی‌کند مخاطب را نصیحت کند و او را با ترفندهای نخ‌نماشده‌ای چون تلقین و احساسات‌گرایی به استقبال پدیده ناخوشایند اخراج شدن ببرد. جالب اینجاست که‌ هاروی مک‌کی روایت اخراج خودش را هم تعریف می‌کند و می‌گوید ازسال 1988 با فروش بیش از 20 میلیون جلد کتاب در سراسر جهان، نه تنها خاطره اخراج‌شدنش را از یاد نبرده بلکه آن را خوش‌یمن و دلیل پیشرفت‌اش می‌داند. شما در این کتاب با وضعیت اشتغال و فراز و نشیب‌های آن آشنا می‌شوید. با افرادی که یکباره و بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای از کارشان اخراج شدند. افرادی که در جریان روند اخراجشان قرار داشتند اما کاری از دستشان برنمی‌آمد. افرادی که ابتدا متهم به خیانت و سپس از کار بیکار شدند. افرادی مسن یا جوان و زنیا مرد که عذرشان خواسته شد بی‌آنکه بدانند چرا. افرادی که…
این کتاب روایت‌هایی واقعی و خواندنی را از چهره‌های سرشناس جهان بازمی‌گوید و با همه اخراجی‌های شرافتمند و مایل به پیشرفت هزاران حرف و نکته دارد.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
637

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
2

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران