غلبه بر وسواس

غلبه بر وسواس (رشد)

نویسنده:

450,000ریال

405,000 ریال

توضیحات کتاب غلبه بر وسواس

انتشارات جوانه رشد منتشر کرد:

کلمه وسواس برای بسیاری از افراد واژه ای آشناست. این واژه در آخرین طبقه بندی تشخیصی و آماری اختلالات روانی و رفتاری با DSM-IV اختلال وسواس- اجبار نامیده شده که این عنوان به بروز افکار و انجام اعمالی ناخواسته، اجباری و آزاردهنده توسط افراد اشاره دارد.
اختلال وسواس - اجبار گاه می‌تواند بسیار توان‌فرسا و ناتوان‌كننده باشد. اجبار به شستن چندین و چندباره بدن یا اشیا ، ناتوانی در پایان بخشیدن به افكار تكراری ، پلید ، یا بی‌اساس ، كنترل مكرر قفل بون درها یا بسته بودن پنجره‌ها. داشتن اعتقاد راسخ به بد شكل بودن بدن یا ابتلا به بیماری‌ای مهلك ، كندن موهای سر یا صورت یا رفتارهای دیگری مشابه این موارد ، زندگی را به كام فرد مبتلا و نزدیكان او تلخ می‌كنند و گاه تداوم روند روزمره امور را غیرممكن می‌سازند.
دکتر بائر نویسنده کتاب غلبه بر وسواس که در تشخیص و درمان این اختلال تبحری فراوان دارد مقیاس هایی به افراد در شناخت و تعیین وجود این اختلال و شدت و ضعف آن ارایه می دهد و اطلاعات باارزشی در زمینه رفتاردرمانی برای رفع علایم مختل کننده آن، داروهای موثر، تمرین ها، راهنمایی های لازم و نمونه هایی از درمان های موفق را در اختیار خواننده قرار می دهد.
کتاب غلبه بر وسواس هم برای مشاوران و هم برای خوانندگان غیر متخصص کتابی سودمند و راهگشاست.

فروشگاه اینترنتی 30بوک

تعداد مشاهده این کالا:
1338 بار
تعداد دفعات پیشنهاد شده:
1 بار
تعداد دفعات پیشنهاد نشده:
0 بار
کسانی که کتاب را خوانده اند:
0 نفر
کسانی که علاقمند کالا هستند:
8 نفر

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران