شازده کوچولو

شازده کوچولو (رقعی)(شومیز)

225,000ریال

202,500 ریال

بخشی از کتاب
نشر:

توضیحات کتاب شازده کوچولو

انتشارات نگاه منتشر کرد:
سال 1935، هواپیمای سنت اگزوپری، که برای شکستن رکورد پرواز بین پاریس و سایگون تلاش می‌کرد، در صحرای بزرگ آفریقا دچار نقص فنی شد و به ناچار در همان‌جا فرودآمد.
همین سانحه دستمایه الهام شازده کوچولو شد که در آن شخصیت قهرمان داستان، خلبانی بی‌نام، پس از فرود در بیابان با پسر کوچکی آشنا می‌شود. پسرک به خلبان می‌گوید که از اخترکی دوردست می‌آید و آنقدر آنجا زندگی کرده که روزی تصمیم می‌گیرد برای اکتشاف اخترک‌های دیگر خانه را ترک کند. او هم‌چنین برای خلبان از گل سرخ محبوبش می‌گوید که دل در گرو عشق او دارد، از دیگر اخترک‌ها تعریف می‌کند و از روباهی که او را این جا، روی زمین، ملاقات کرده است. خلبان و شازده چاهی را می‌یابند که آنها را از تشنگی نجات می‌دهد اما در نهایت شازده کوچولو خلبان را در جریان تصمیم خود قرار می‌دهد و می‌گوید تصمیم گرفته به اخترک خانه‌اش بازگردد.
این اثر از معروف‌ترین داستان‌های کودکان و سومین داستان پرفروش قرن بیستم در جهان و همچنین یکی از پرفروش ترین کتاب های تمام دوران ها است. در این داستان اگزوپه‌ری به شیوه‌ای سورئالیستی به بیان فلسفه خود از دوست داشتن و عشق و هستی می‌پردازد. او طی این داستان از دیدگاه یک کودک که از سیارکی به نام ب612 آمده، پرسشگر سوالات بسیاری از آدم‌ها وکارهای آن‌ها است. این اثر به بیش از 150 زبان مختلف ترجمه شده‌ و مجموع فروش آن به زبان‌های مختلف از دویست میلیون نسخه گذشته‌است.
فروشگاه اینترنتی 30 بوک

تعداد مشاهده این کالا:
4303 بار
تعداد دفعات پیشنهاد شده:
30 بار
تعداد دفعات پیشنهاد نشده:
2 بار
کسانی که کتاب را خوانده اند:
11 نفر
کسانی که علاقمند کالا هستند:
31 نفر

 • نظر شما در مورد این کتاب

  نظرات دیگر کاربران

  • تصویر کاربر

   • امیرحسین صاحب کشاف
   • پاسخ به نظر

   داستان شازده کوچولو که واقعا عالیه ولی من تعجب می کنم از این که یه کتاب که تا لحظه نوشتن این دیدگاه به چاپ پنجاه و سوم رسیده اینقدر ایراد تایپی و غلط نگارشی داره.اگه می خواین این داستان رو بخونین بهتون توصیه می کنم اصلا و به هیچ عنوان سراغ این نسخه نرین.

 • بریده ای از این کتاب

  بریده های دیگر کاربران