30بوک
کتاب کمک درسی
کمک درسی
سوالات امتحانی
منطق دهم انسانی فرمول بیست

منطق دهم انسانی فرمول بیست (8563)

(0)

1,400,000ریال

1,120,000 ریال

دفعات مشاهده کتاب
81

علاقه مندان به این کتاب
0

می‌خواهند کتاب را بخوانند
0

کسانی که پیشنهاد می کنند
0

کسانی که پیشنهاد نمی کنند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب منطق دهم انسانی فرمول بیست

انتشارات گاج منتشر کرد:
سری کتاب‌های «فرمول بیست» یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسب موفقیت دانش‌‌آموزان در امتحانات پایان‌ترم بوده که از چند بخش کلی آموزش و درس‌نامه، پرسش تشریحی، نمونه سوال امتحانی، پاسخ‌نامه و فیلم آموزشی تشکیل شده است. کتابی که پیش‌ رو دارید اثر انتشارات بین‌المللی گاج بوده و هدف آن ارائه محتوای مناسب و کاربردی از کتاب منطق پایه دهم انسانی برای آمادگی در امتحان پایان ترم است. در این کتاب تلاش شده مطالب ضروری به نحوی طبقه‌بندی شود که بتواند پاسخ‌گوی نیازهای دانش‌آموز در راستای موفقیت در امتحان نهایی باشد.
این اثر از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. آموزش و درس‌نامه: دانش‌آموزان می‌توانند نکات اصلی، کلی و میان‌بر برای درک بهتر مفاهیم مهم هر درس را در بخش درس‌نامه مطالعه نمایند، در این قسمت برای تفهیم بیشتر نکات از مثال‌های کاربری هم استفاده شده است. پرسش تشریحی: این بخش شامل تعداد زیادی سوال متنوع منطبق بر امتحان نهایی در انواع مختلف برای آمادگی در امتحانات میان ترم و پایان ترم می‌شود. نمونه سوال امتحانی: ارائه 5 دوره سؤالات امتحان نهایی همراه با پاسخ تشریحی از مواردی است که در این بخش ارائه گردیده است. پاسخ‌نامه تشریحی: این امکان برای دانش‌آموزان فراهم شده تا در این قسمت پاسخ‌های کافی متناسب با راهنمای تصحیح امتحان نهایی بررسی نمایند. فیلم آموزشی: دانش‌آموزان می‌توانند با اسکن QRکد ابتدای هر بخش به 2 ساعت 35 دقیقه فیلم آموزشی ویژه شب امتحان هم دسترسی پیدا کنند.
کتاب فرمول بیست منطق دهم انسانی اثر ابراهیم امینی، حیدر جلالی و رضا آقاجانی بوده و در 120 صفحه گردآوری شده است. هدف از تألیف این کتاب ارائه‌ی درس‌نامه‌های کوتاه و کاربردی مطابق با سرفصل‌های کتاب درسی، ارائه‌ی نمونه سؤالات امتحانی همراه با پاسخ‌های کاملا تشریحی است. این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:
• ویژه دانش‌آموزان رشته‌ علوم انسانی
• ارائه‌ی آموزش کامل مطالب کتاب درسی (70 صفحه درس‌نامه)
• ارائه‌ی 354 پرسش تشریحی
• ارائه‌ی 5 آزمون جامع همراه با بارم‌بندی
• ارائه‌ی پاسخ‌های کاملا تشریحی
• همراه با 2 ساعت 35 دقیقه فیلم آموزشی ویژه شب امتحان از طریق اسکن QRکد
فروشگاه اینترنتی 30بوک

نظرات کاربران (0)

نظر شما در مورد این کتاب

امتیاز شما به این کالا:

نظرات دیگر کاربران

بریده ای از کتاب (0)

بریده ای از این کتاب

بریده های دیگر کاربران

عیدی