ثروتمندترین مرد بابل

موجود نیست

دفعات مشاهده کتاب
565

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
5

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

نظر خود را برای ما ثبت کنید

توضیحات کتاب ثروتمندترین مرد بابل

انتشارات کتاب پارسه منتشر کرد:
ثروتمندترین مرد بابل، از الهام‌بخش‌ترین و مشهورترین کتاب‌ها دربارة به‌دست آوردن پول، پس‌انداز و صرفه‌جویی مالی است.
این کتاب درباره موفقیت‌های شخصی است. موفقیت یعنی دستاوردهایی که درنتیجه ی تلاش و توانایی خود به آن دست می‌یابیم. کلید دستیابی به موفقیت، فراهم آوردن مقدمات لازم است.
این کتاب راه چاره‌ای برای کیف پول خالی است و به‌عنوان راهنمایی برای کسب آگاهی در زمینه ی مالی درنظر گرفته شده است. درواقع هدف آن این است که افراد جویای موفقیت در زمینه ی مالی، از چنان بینشی برخوردار شوند که بتوانند به پول دست یابند، آن را پس‌انداز کنند و از پس‌انداز خود درآمدی بیشتر کسب کنند.
فصل‌های مختلف این کتاب ما را به یاد شهر بابل می‌اندازد؛ سرزمینی که همان اصول اساسی را که امروزه به آن پی برده شده و در تمام جهان به کار گرفته می‌شود، در خود پرورانده است. بابل از این جهت که مردم آن ثروتمندترین افراد زمان خود بودند، به عنوان ثروتمندترین شهر دنیای قدیم شناخته می‌شد؛ مردمی که به خوبی از ارزش پول آگاه بودند و توانستند اصول درست مالی را برای به دست آوردن پول، پس‌انداز کردن و کسب درآمد بیشتر از پس اندازشان به کار گیرند.
جورج ساموئل کلاسون – نویسنده ی کتاب – تاجر ی موفق بود که اولین اطلس راه‌های ایالات متحده و کانادا را منتشر کرد. او نویسنده ی کتابچه‌هایی بود که با استفاده از حکایت‌های بابل باستان، موضوع موفقیت مالی و صرفه‌جویی را دستمایه قرار داد و میلیون‌ها نسخه از آثارش در دنیا خوانده شده است. معروف‌ترین آن کتاب‌ها ثروتمندترین مرد بابل است. این کتاب با ترجمه وجیهه آیت‌اللهی راهی بازار شده است.
فروشگاه اینترنتی 30بوک

دفعات مشاهده کتاب
565

دفعات پیشنهاد کتاب
1

کسانی که کتاب را بخوانند
0

کسانی که کتاب را پسندیدند
5

کسانی که کتاب را نپسندیدند
0

  • نظر شما در مورد این کتاب

    نظرات دیگر کاربران

  • بریده ای از این کتاب

    بریده های دیگر کاربران